Bukiet ślubny z peonii

28 października 2015
Różowy bukiecik i białe materiały
Która panna młoda nie kocha peoni? Są piękne, romantyczne, cudownie pachną, są po prostu zachwycające! Peonie są idealnymi kwiatami do oprawy kwiatowej ślubu – symbolizują szczęśliwe małżeństwo, dobre zdrowie i pomyślność. Wyglądają znakomicie zarówno w połączeniu z innymi kwiatami, jak i w pojedynkę.

Taki właśnie prosty, klasyczny bukiet ślubny z peonii wymarzyła sobie Gosia na swój lipcowy ślub. Choć to już nie sezon na te piękne kwiaty, udało nam się je zdobyć i uszczęśliwić naszą klientkę. Kwiaty owinęliśmy miętową wstążką w kolorze butów, które wybrała panna młoda. Trzeba przyznać, że mięta i pudrowy róż tworzą bardzo ciekawe zestawienie kolorystyczne.

Polecamy bukiety ślubne z peonii szczególnie czerwcowym pannom młodym. A dla tych, które zaplanowały ślub np. w grudniu, czy sierpniu, też je sprowadzimy!

Różowe kwiaty w dłoniach
Różowy bukiet i buty
Bukiecik na łóżku
Bukiety na łóżku
Różowe kwiaty na łóżku
Różowy bukiet na łóżku

Fot. Cześć Czołem Pracownia Twórcza

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij