Dekoracja sali w energetycznych kolorach

28 października 2015
Bukiet i fioletowe świeczki
W dekoracji sali w Hotelu Radisson Blu postawiliśmy na mocne kolory. Połączenie fuksji z fioletem, bordo, soczystą zielenią i odrobiną pomarańczowego dało zachwycający rezultat. Takie kolory mogą ożywić nawet najbardziej nudne wnętrze.
W tej wysokiej eleganckiej sali doskonale sprawdziły się aranżacje kwiatowe w wysokich, szklanych naczyniach. Kwiaty umieściliśmy na odpowiedniej wysokości, tak aby znajdowały się powyżej linii wzroku osób siedzących przy stole. Dzięki temu nie utrudniały swobodnej konwersacji.
Stół młodej pary wyróżniliśmy niewielkimi kompozycjami kwiatowymi, z których zwiesiliśmy wstążki w kolorach przewodnich. Kwiaty umieściliśmy na przemian z lampionami ze świecami walcowymi w środku. Lampiony owinęliśmy wstążkami w kolorze fuksji, co dodało im dodatkowego uroku.
W dekoracji sali użyta została cała masa kwiatów, m.in. róże w kilku kolorach, słodkie peonie, eustomy, pachnące lewkonie, storczyki Cymbidium, goździki oraz soczyście zielona alchemilla.

Bukiet i fioletowe świeczki
Sala weselna z obrazem
Bukieciki z fioletowymi wstążkami
Wysokie bukiety z fuksją

Na ogromnych bufetach umieściliśmy cztery okazałe kompozycje w eleganckich szklanych naczyniach.

Wazon z bukietem z fuksji
Zastawa i wysokie wazony

Dla rodziców młodej pary przygotowaliśmy efektowne kompozycje kwiatowe w ozdobnych pudełkach.

Ozdobne pudełka z kwiatami

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij