Dekoracje kwiatowe dla małej Emmy

25 sierpnia 2016
Zielone liście i białe kwiaty
Dziś przedstawiamy jedną z naszych ulubionych realizacji w sezonie 2016. Dlaczego ulubionych? Ponieważ uwielbiamy tworzyć lekkie, naturalne kompozycje kwiatowe. A właśnie takie mieliśmy okazję przygotować na przyjęcie z okazji chrztu świętego Emmy w restauracji Nobo Hotel w Łodzi. Do współpracy przy tej realizacji zaprosiła nas Kasia z agencji ślubnej Your Perfect Wedding.

Mieliśmy za zadanie przygotować dekorację stołu w bieli, zieleni i akcentach wanilii. W białych eleganckich naczyniach ułożyliśmy kompozycje z naszych ukochanych peonii, zwiewnych eustom, eleganckich róż, goździków, hortensji, tawułki oraz różnorodnej zieleni, m.in. eukaliptusa, pistacji i pędów bluszczu.

Oprócz klasycznych kompozycji na stołach ustawiliśmy pojedyncze kwiaty w buteleczkach i karafkach oraz wysokie świece w srebrnych świecznikach.

Nie zapomnieliśmy też o nakryciach dla gości. Na ciekawie ułożonych szarych serwetach ułożyliśmy zielone dekory z liści pistacji z pojedynczym kwiatem hortensji. Dekory przewiązaliśmy waniliowymi wstążeczkami.

Bukiet w wazoniku na stole

Białe kwiaty i zielone dekoracje

Białe kwiaty z zielonymi liśćmi

Nie zapomnieliśmy też o nakryciach dla gości. Na ciekawie ułożonych szarych serwetach ułożyliśmy zielone dekory z liści pistacji z pojedynczym kwiatem hortensji. Dekory przewiązaliśmy waniliowymi wstążeczkami, na których zawiesiliśmy winietkę.

Serwetka z zieloną gałązką

Zastawa z kieliszkami i kwiatami

Bukiet srebrnym wazonie

Wysokie kieliszki i bukiety

Biało-zielony bukiet

Biały bukiet z zielonymi liśćmi

Przystrojona serwetka

Wysoka świeczka i kieliszki

Gałązka z wstążką na serwetce

Kwiatami udekorowaliśmy też uroczy candy bar.

Słodkości na talerzach

Słodkości i balony

Dekoracja dziecięca

fot. Adam Niewiadomski

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij