Dekoracje kwiatowe w stylu Rustic Elegance z motywem paproci

13 października 2017
Białe lampiony pod białą altaną
Dekoracje kwiatowe w stylu rustykalnym są nam bardzo bliskie, a już te z dodatkiem paproci szczególnie. Tak, tak… paprocie to nasza nowa miłość ;) Uwielbiamy leśne klimaty, więc praca w tak naturalnym stylu i z tak dużą ilością zieleni, to dla nas czysta przyjemność.
Z ogromną radością zabraliśmy się więc do projektowania dekoracji na plenerowy ślub Joasi i Piotra. Nasz projekt spotkał się z ogromną radością i akceptacją młodych. Po prostu wszyscy poczuliśmy ten klimat :)
Ślub pod altaną z bielonego drewna, w otoczeniu ogromnych starych dębów wymagał wyjątkowej oprawy. Postawiliśmy na lekkie białe materiały, zielone girlandy, kwiaty w odcieniu bieli i wanilii oraz lampiony ze świecami. Altana ubrana w takie dekoracje wyglądała przecudnie. Do miejsca zaślubin prowadził długi biały dywan, na który wdzierały się duże, leśne paprocie oraz bluszcz. Ach zieleni na tym ślubie była cała masa :) I nawet
Bukiet ślubny Joasi ułożyliśmy z białych, cudownie pachnących peonii, waniliowych lewkonii, róż, lekkich eustom. Nie zabrakło oczywiście liści w odcieniu butelkowej zieleni oraz szarości. Lekkości kompozycji nadały słodkie drobniutkie rumianki (czyli wrotycz, Tanacetum Parthenium)

Lampiony na ślubie w ogrodzie

Białe dekoracje ślub w parku

Kremowe lampiony stojące

Lampiony z białymi świecami

Długi biały bukiet

Paprocie na białym dywanie

Dekoracje z paproci

Przystrojona altana na ślub

Biała altana w plenerze

Zieleń i pastelowe kwiaty świetnie wpisały się we wnętrza Dworu Radzin, gdzie odbyło się wesele. Stół młodej pary zdobiła girlanda kwiatowa poprzeplatana wąskimi długimi świecami na złotych świecznikach.

Stroik weselny ze świecami

Białe kwiaty

Na stołach gości ustawiliśmy niskie kompozycje kwiatowe w złych paterach na nóżce. Pięknie prezentowały się one z naszymi numerami stołów w postaci złotych topperów.

Wazon z białymi kwiatami

Jasne dekoracje stołu weselnego

Udekorowany stolik weselny

Białe bukiety z napisami

Bukiet na stół z napisem

Mały biały bukiet na stół

Dekoracje stolika weselnego

Przystrojony stół weselny

Biały bukiet z napisem

Elementy dekoracyjne stołu weselnego

Białe kwiaty w mosiężnym wazonie

Schody prowadzące do ogrodu udekorowaliśmy girlandami z zieleni, pomiędzy którymi umieściliśmy świece w szklanych naczyniach. Po zmroku wyglądały obłędnie. Na drewnianych ławach w ogrodzie przygotowaliśmy mini ogródki ziołowe z kwiatami i świecami.

Paprocie i kwiaty w butelkach

Rośliny w ozdobnych doniczkach

Dekoracje na ślub w ogrodzie

Kwiaty w doniczkach na wesele

Lampiony na drzewie

Zapalone świece na schodach

Było pięknie! Przez cały tydzień mieliśmy kiepską pogodę w Warszawie, a wreszcie w sobotę nagle bogowie pogody postanowili zesłać promienie słońca dla Joanny i Piotra! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że byliśmy częścią ich wielkiego dnia!

Ślub w ogrodzie

Para młoda przed ślubem

Zespół muzyczny na ślubie

Udekorowane krzesło na ślub

Para młoda z białymi dekoracjami

Przytulająca się para młoda

Foto:
Adam Niewiadomski – Piękne kadry
Atelier Kryjak
Sunflower Pracownia Florystyczna

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij