Dekoracje kwiatowe z kwiatów pełni lata

26 kwietnia 2016
Pomarańczowe kwiaty pod murkiem
Tym razem przedstawiamy dekoracje kwiatowe, które przygotowaliśmy na lipcowy ślub w Fortecy. Specyficzny, surowy charakter tego miejsca wymaga szczególnej oprawy.
Para młoda wybrała brzoskwiniowo – miętową paletę kolorów. Dodatkowym motywem wyróżniającym to wesele od innych był motyw sukulentów, wykorzystany w bukietach i aranżacjach stołów.

Wykorzystując pełnię sezonu, do ułożenia dekoracji kwiatowych użyliśmy całą masę różnorodnych kwiatów: eustomy, róże, goździki, peonie, róże gałązkowe, polskie hortensje odmiany Limelight oraz sukulenty.

Stół młodej pary zaaranżowaliśmy kompozycjami kwiatowymi, świecami na świecznikach, główkami kwiatów, sukulentami i inicjałami młodej pary.

W dekoracjach stołów gości zastosowaliśmy dość niespotykane jeszcze na naszym rynku rozwiązanie – na części stołów ustawiliśmy kompozycje kwiatowe w wysokich naczyniach, a pozostałe udekorowaliśmy kulistymi kompozycjami ułożonymi bezpośrednio na stołach. Wysokie aranżacje pięknie komponowały się w przestronnej sali o wysokim sklepieniu, natomiast niskie cieszyły wzrok osób siedzących przy stołach. Taki sposób dekoracji sprawia wrażenie dużej ilości kwiatów. Sprawdzi się najlepiej przy większej ilości stołów.

Dekorację bufetu stanowiły oryginalne kompozycje kwiatowe ułożone w skrzyniach na wino. To ostatnio nasz numer 1 w tego typu dekoracjach. Nasi klienci pokochali kompozycje w skrzyniach :)

Pomarańczowo-żółty bukiet

Różne dekoracje kwiatowe

Wysokie bukiety na tle cegieł

Sala weselna w otoczeniu z cegły

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij