Gipsówka i pastele – dekoracje kwiatowe dla Weroniki i Michała

9 października 2017
Bukiet i biały klęcznik
Piękna i lekka gipsówka w wielkim stylu powraca do dekoracji kwiatowych. Nic dziwnego, to przecież bardzo wdzięczny materiał dekoratorski. Tym razem stanowiła bazę florystyczną dla całej dekoracji sali w Hotelu Double Tree by Hilton na weselu Weroniki i Michała. Ponieważ do udekorowania mieliśmy aż 33 stoły, a młodzi nie chcieli, aby dekoracje mocno nadszarpnęły ich budżet – zdecydowaliśmy wspólnie, że na części stołów staną wysokie wazony z ogromnymi bukietami z gipsówki, a na pozostałych niskie kompozycje z kwiatami w kolorystyce pastelowej.

Pastele są jedną z tych palet, które nigdy nie wychodzą z mody. A Weronika zakochała się w ich urokliwym charakterze. Przygotowaliśmy dla niej bukiet ślubny z delikatnych eustom, pudrowych róż i goździków. Lekkiego charakteru całemu bukietowi dodały szare listki eukaliptusa. Oczywiście nie mogło też zabraknąć gipsówki! Pan młody i świadek otrzymali drobne butonierki z gipsówki, a świadkowa bukiet z kwiatów użytych w bukiecie ślubnym.

Bukiet na klęczniku na ślub

Różowe bukiety na drewnie

Bukiet ślubny na bruku

Bukieciki z gipsówki zdobiły też samochód, którym młodzi pojechali do ślubu.

Przystrojone drzwi samochodu na ślub

Pastelowa kolorystyka kwiatów świetnie wpisała się we wnętrza Hotelu Double Tree by Hilton, gdzie odbyło się wesele. Stół młodej pary zdobiła bogata girlanda z kwiatów oraz szklane świeczniki na nóżkach, w których umieściliśmy pływające świece.

Duży różowy bukiet na stół

Stoły gości zdobiły dwa rodzaje kompozycji: wysokie okazałe bukiety z gipsówki oraz niskie kompozycje kwiatowe na szklanych paterach. Do tego oczywiście cała masa świec w malutkich osłonkach.

Różowo-biały bukiecik na stół

Przystrojona sala weselna

Różowe kwiaty na stole weselnym

Rozległy różowy bukiet na stół

Wysoki bukiety na stół weselny

Bukiet weselny z różowymi kwiatami

Różowe bukiety do przystrojenia sali

Białe wysokie bukiety

Przystrojona duża sala weselna

Dekoracje dużej sali weselnej

Wystrój na wesele

Dekoracje stołu weselnego

Różowo-biały duży bukiet

Duża przystrojona biała sala weselna

Różowy bukiet z małymi kwiatkami

Wysokie wazony z białymi kwiatami

Białe dekoracje ślubne

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij