O Nas

Pracownia
Pracownia Florystyczna Sunflower to miejsce twórcze, miejsce w którym nie tylko układamy kwiaty, ale też kreujemy piękną rzeczywistość. Zajmujemy się dekoracją najważniejszych momentów życia – ślubów, komunii, a także eventów, bankietów, imprez firmowych. Naszą filozofią jest profesjonalne i kreatywne podejście do wszystkich projektów i realizacji. Już od dobrych kilku lat działamy z powodzeniem na warszawskim rynku florystycznym.

Nasze projekty
Rozumiemy jak ważny jest dla Was organizowany event. Zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomniany zarówno dla Was, jak i Waszych gości. Przygotujemy projekt oprawy kwiatowej dopasowany do waszych potrzeb i oczekiwań oraz do charakteru miejsca, w którym odbędzie się uroczystość.

Zespół
Studio florystyczne SunFlower skupia artystów i pasjonatów, wkładających w swoją pracę serce i zaangażowanie. Lubimy inspirować, eksperymentować, bawić się kolorami, strukturami, fakturami. Kochamy kwiaty! Poszukujemy nowych, niecodziennych pomysłów i rozwiązań. Dużą wagę przywiązujemy do jakości i precyzji wykonania aranżacji. Inspirację do naszych prac czerpiemy z otoczenia oraz najnowszych trendów.
Cechuje nas profesjonalizm oraz miłość do tego co piękne. Zatroszczymy się o każdy detal, tak aby uroczystość na długo zapadła w pamięci Waszej i Waszych gości.

Efekty pracy
Nasza Pracownia cieszy się uznaniem na warszawskim rynku. Podejmując z nami współpracę, zyskujecie pewność, że Wasze przyjęcie ozdobią wyjątkowe dekoracje ze świeżych kwiatów.
Uśmiech i radość na twarzach naszych Klientów jest dla nas największą satysfakcją.

Studio florystyczne Sunflower w Warszawie

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij