Oprawa kwiatowa ślubu z motywem zielonego jabłuszka i motyli

29 kwietnia 2016
Z ogromną przyjemnością przygotowaliśmy projekt oprawy kwiatowej ślubu Basi i Kuby. Narzeczeni pragnęli lekkich, nieco romantycznych dekoracji z motywem przewodnim zielonego jabłuszka i motyli. W projekcie skupiliśmy się na stworzeniu ciekawej palety kolorów oraz dopracowanych detali. Efekty możecie obejrzeć poniżej :)

Basia marzyła, aby do ślubu pójść cała w bieli. Ułożyliśmy dla niej bukiet z białych kwiatów (m.in. hortensji, eustom, goździków, storczyków), który podkreślił eteryczną stylizację panny młodej. Rączkę bukietu ozdobiliśmy białą wstążką oraz monogramami młodych.

mix2-bukiet slubny warszawa (1)

mix2-bukiet slubny warszawa (2)

mix2-bukiet slubny warszawa (3)

mix2-bukiet slubny warszawa (4)

Dekorację kościoła przygotowaliśmy również w klasycznej bieli. Gości witały w drzwiach białe lampiony ze świecami oraz kwiatowe wianki. Było elegancko i romantycznie.

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (1)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (2)

Kolorystykę dekoracji w sali weselnej wzbogaciliśmy o soczystą zieleń, głęboki fiolet i intensywne odcienie amarantu. Uzyskana paleta kolorów pięknie kontrastowała z neutralnym kolorem ścian i mebli. W kompozycjach pojawiły się m.in. eustomy, hortensje, goździki, gerbery oraz piękne orchidee, które zawieszone na tasiemkach przypominały kolorowe motyle.

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (3)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (4)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (5)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (6)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (7)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (8)

Jako alternatywę dla tradycyjnej księgi gości zaproponowaliśmy drzewko, na którym goście zawieszali życzenia wypisane na niewielkich karteczkach. Drzewko udekorowaliśmy storczykami odmiany Vanda i Phalaenopsis, papierowymi motylami oraz szklanymi kulami z palącymi się tealightami.

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (9)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (10)

Zielone jabłuszka wyglądały bardzo smakowicie :) Niektóre z nich wydrążyliśmy, a w środku umieściliśmy palący się tealight.

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (11)

mix2-dekoracje kwiatowe slub warszawa (12)

Na poślubną sesję zdjęciową, która odbyła się w Tatrach, przygotowaliśmy dla Basi bukiet w kolorach przewodnich wesela. Pojawiły się w nim ukochane przez Basię anemony!

mix2 - bukiet slubny warszawa (1)

mix2 - bukiet slubny warszawa (2)

mix2 - bukiet slubny warszawa (3)

mix2 - bukiet slubny warszawa (4)

Foto. Sławomir Gubała

Referencje:
Najpiękniejsze bukiety ślubne i kwiatowe dekoracje…Pani Magda to cudowna osoba. Taka współpraca to sama przyjemność ! Emotikon smile
Basia i Kuba

Wyróżnione przez Bridelle!
http://bridelle.pl/?p=46213

Inne wpisy w tej kategorii

Write your comment

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij