Ślub w stylu Shabby chic

18 stycznia 2020
Już od pierwszego spotkania z Klaudią czułam, że dekoracje na jej ślub powinny znacznie odbiegać od klasyki. Klaudia – studentka ASP, romantyczna, artystyczna dusza :) Sama również dążyła do wykorzystania na ślubie niestandardowych elementów dekoracji – postawiłyśmy więc na styl Shabby chic i vintage. Dzięki użyciu naznaczonych zębem czasu bibelotów, starych świeczników, książek, stylowych pater, dekoracje miały zabrać gości w romantyczną podróż do przeszłości.

Klaudia marzyła o kwiatach w kolorze białym, niebieskim i pudrowo-różowym, które idealnie wpisały się w wybraną stylistykę. W dekoracjach wykorzystaliśmy głównie kwiaty sezonowe: peonie, ostróżki, chabry, ale też gipsówkę, romantyczne róże, eustomy, goździki oraz nasze ukochane mikołajki nadmorskie.
Zaproponowałam makramę jako tło za stołem pary młodej. Makramę wykonałam osobiście (to moje początki przygody ze sznurkami ;) ) i połączyliśmy ją z wiszącą aranżacją kwiatową.
Stół młodych również ciut niestandardowo – asymetrycznie ułożona kompozycja w towarzystwie luźno ułożonych kwiatów w szklanych buteleczkach.
W dekoracji stołów postawiliśmy na totalny luz z nutą romantyzmu:) Każdy wyglądał inaczej! Na stołach pojawiły się m.in. różnorodne klatki z kwiatami, bukieciki w słoiczkach, ułożone na starych książkach, patery z kwiatami, świece w starych zdobionych świecznikach i klatkach, jednym słowem artystyczny nieład.
Przed oranżerią, w której odbyło się wesele znaleźliśmy przepięknie wygięte drzewo, które postanowiliśmy wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji. I tak w dniu ślubu witały gości wiszące na gałęziach klatki z kwiatami oraz powiewającymi na wietrze lekkimi tasiemkami.

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij