Z motywem wrzosu – oprawa kwiatowa ślubu Marty i Mariusza

23 listopada 2015
Skrzyneczka z fioletowymi kwiatami
Z ogromną przyjemnością projektowaliśmy oprawę kwiatową na ten ślub. Para wybrała wrzos jako motyw przewodni. Mieliśmy duże pole do popisu, ponieważ Marta i Mariusz przedstawili nam kilka zdjęć z dekoracjami, które przypadły im do gustu i dali nam w zasadzie wolną rękę, licząc na naszą kreatywność i doświadczenie. Opracowaliśmy projekt oprawy kwiatowej dostosowanej do wybranej sukni, urody panny młodej oraz miejsca, w którym odbyła się uroczystość.
Postawiliśmy na mocne kolory w dekoracji sali oraz klasyczną biel w kościele. Dla panny młodej przygotowaliśmy bukiet ślubny z wrzosu z rączką ozdobioną dużą broszką. Panowie otrzymali butonierki z wrzosu, a świadkowa miniaturkę bukietu Marty. Dla uroczej flower girl przygotowaliśmy uroczy bukiecik z białych eustom i wrzosu.

Wesele odbyło się w oranżerii Dworu Many. W palecie kolorów królował fiolet w różnych odcieniach oraz soczysta zieleń i akcenty rdzawej czerwieni w postaci rajskich jabłuszek oraz owoców dzikiej róży.
Okrągły stół młodej pary udekorowaliśmy długą kompozycją z elementami wrzosu oraz wiszącym szarłatem. Aranżację dopełniły rajskie jabłuszka oraz świece. Za stołem młodej pary na drewnianych postumentach z Dworu Many ustawiliśmy klatki na ptaki, w których umieściliśmy kwiaty. Powstała bardzo ciekawa aranżacja.

Stół ozdobiony wrzosami i kwiatami

Dekoracja z wrzosami

Ozdoby z wrzosami

Duży stroik z wrzosami
Klatka na czarnym stoliku

Na stołach gości rozłożyliśmy lniane bieżniki, a na środku stołu umieściliśmy okrągłą wysoką kompozycję z wiszącym szarłatem. Kompozycje ułożyliśmy z wrzosów, róż, eustom, gerber, goździków, astrów oraz owoców róży . Dekorację stołów dopełniały świece w osłonkach, serwety z gałązkami wrzosów przewiązanych wstążką oraz piękna papeteria, którą młoda para wybrała z pomocą swojej konsultantki ślubnej.

Wysoki różowo-fioletowy bukiet

Kolorowe wysokie bukiety

Serwetka z fioletową wstążką i wrzosem

Ozdoby z wielokolorowymi kwiatami

Na bufetach z przekąskami umieściliśmy piękne wrzosy w prostych białych osłonkach. Dodatkowo aranżacje kwiatowe w skrzyniach na wino stanowiły dość niespotykany element dekoracji.

Skrzyneczka z fioletowymi kwiatami

Oryginalny candy bar w klimacie leśnym ze smakowitymi grzybkami i babeczkami z jadalną ziemią i truskawkami udekorowaliśmy skrzyneczkami z paprociami, owocami dzikiej róży, trawami oraz różnego rodzaju liśćmi, a w szklanych butonierach zamknęliśmy rajskie jabłuszka na dywaniku z mchu.

Kwiatki w doniczkach

Klatki z kwiatami pojawiły się również w dekoracji tarasu. Były one piękną dekoracją w ciągu dnia, a w nocy dodatkowo piękny klimat tworzyły umieszczone w klatkach świece.

Klatka dekoracyjna

Dekoracyjna klatka na sznurku

Wejście do oranżerii zdobyły latarnie ze świecami, donice z wrzosami oraz wianek upleciony z wrzosów.

Tablica z fioletowymi kartkami

Ślub Marty i Mariusza odbył się w zabytkowym kościele w Skułach. Kościół jest malutki, ale bardzo klimatyczny i pięknie zdobiony. Z tego względu dekoracje kwiatowe przybrały kolor biały. Postanowiliśmy udekorować również dość ciemne i ascetyczne wejście do kościoła.

Wrzosy przy wejściu do kościoła

Wrzosy w białych donicach

Wrzosy w dużych donicach

Kwiaty na ołtarzu

Kwiaty przy ołtarzu

Widok na park przy Dworze Many po zmroku.

Fioletowe podświetlenie drzew

Organizacja i koordynacja: Wedding Creation by Marlena Popis

Referencje
SunFlower zapewniała oprawę florystyczną naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie – kwiaty i pozostałe elementy najwyższej jakości i wspaniale komponowały się ze sobą i otoczeniem.
Pani Magda jest osobą bardzo ciepłą, ale też kreatywną i znakomicie zorganizowaną.
Z pełnym przekonaniem polecamy SunFLower Pracownia Florystyczna do współpracy przy organizacji przyjęć weselnych i innych imprez : )
Marta i Mariusz

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij