Zieleń w roli głównej…

25 października 2018
Greenery to niekwestionowany hit w dekoracjach ślubnych w ostatnich dwóch sezonach. Pary młode pokochały zielone, liściaste aranżacje niesłabnącą miłością. Magda i Kuba również i właśnie w tym stylu udekorowaliśmy ich ślub i wesele. Zieleń była wszędzie :)
Przygotowaliśmy zielony dziki bukiet ślubny dla Magdy. Dodaliśmy tylko odrobinę kwiatów w białym kolorze – biel i zieleń to duet idealny! Dla Kuby i świadków butonierki, oczywiście zielone!
Na sali również nie mogło zabraknąć dużej ilości zieleni. Świetnie wpisała się ona w klimat Klubu Bankowca, w którym odbyło się wesele. Stół młodej pary udekorowaliśmy w dość oryginalny sposób – zamiast dużej kompozycji na stole – kwiaty ułożyliśmy na podłodze w formie okazałej girlandy. Najmocniejszym punktem dekoracji było jednak zielone tło za młodą parą. Zobaczcie sami!

Stoły gości zdobiły niskie kompozycje z zieleni i białych kwiatów ułożone w paterach w kolorze złota oraz niskie złote osłonki ze świeczkami. Młodzi przygotowali ciekawe winietki w formie malutkich sukulentów w eko osłonkach. Oprócz funkcji winietek, spełniły one rolę prezencików dla gości.

Piękne zdjęcia od Ani z Ochy i Achy Photography.

Write your comment

Call Now Button

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij