Greenery w Hotelu Double Tree by Hilton

Dziś pokażemy Wam dekorację sali Garden w Hotelu Double Tree by Hilton, którą wykonaliśmy na sierpniowy ślub Eli i Adama. Założeniem było użycie dużej ilości różnorodnej zieleni i białych, głównie sezonowych kwiatów. Młodym zależało na uzyskaniu efektu przeniesienia ogrodu do wnętrza sali – to jeden z ostatnich trendów w dekoracjach.

Stół młodej pary udekorowaliśmy okazałą kompozycję kwiatową w formie girlandy lekko zwieszonej ze stołu. Nad kwiatami górowały cienkie świece. Dekorację ustawiliśmy na cekinowym obrusie w kolorze rose gold. Dzięki ustawieniu przed stołem świec, uzyskaliśmy po zmroku efekt lekkiego połysku.

Na stołach gości ustawiliśmy kompozycje na wysokich świecznikach. Pod nimi, w otoczeniu świec, rozłożone zostały gałązki zieleni.

Bukiet ślubny Eli był lekki i delikatny, dopasowany do jej urody 🙂 Ułożyliśmy go ze zwiewnych eustom, róż, mikołajków i leciutkich puchatych tawułek. Oczywiście w otoczeniu dużej ilości różnorodnej zieleni, w tym gałązek eukaliptusa Parvifolia i oliwki.

Balony giganty z gałązkami zieleni zdobiły wejście do sali.

Dla rodziców przygotowaliśmy skrzyneczki z kwiatami doniczkowymi, które pięknie ozdobią różne zakątki ich ogrodów.


fot. Robert Przepiórka

Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl