Chic White & Greenery

2020 rok to był rok trudny pod wieloma względami, nieprzewidywalny i pełen stresu. Jestem pewna, że organizacja ślubu w tym roku była dla wszytkich par trudnym przedsięwzięciem, a od nas wymagała dużej elastyczności i umiejętności dopasowania do zmieniającej się sytuacji ?
W tym całym szaleństwie były chwile piękne… Z cudownymi, pozytywnymi emocjami, ogromem szczęścia i niesamowitą energią ❤️
Ślub Luizy i Daniela był piękny pod każdym względem! Ich dzień był przepełniony spokojem i radością.

Zobaczcie sami tą magię na zdjęciach.

Dla Luizy przygotowaliśmy piękny, klasyczny bukiet z białych kwiatów i zieleni.

Do dekoracji kościoła wprowadziliśmy motyw Greenery. Postawiliśmy na dekoracje ławek w postaci wiszących kiści zieleni oraz świec w szklanych naczyniach typu tuba. Ołtarz udekorowaliśmy dość klasyczną kompozycją z białych hortensji, róż i eustom w otoczeniu zieleni.

Dekoracje w eleganckiej stylistyce z nutą romantyzmu, pięknie wpisały się we wnętrze Dworu Afrodyta w Radziejowicach, gdzie odbyło się wesele.

Stół młodej pary udekorowaliśmy okazałą kompozycję kwiatową w formie girlandy ułożonej na krawędzi stołu. Tiulowa szara „spódnica” dodała lekkości całej aranzacji. Za stołem stanęła ścianka z białych kwiatów – piękne tło do zdjęć!

Na stołach gości ustawiliśmy kompozycje na wysokich srebrnych świecznikach.

Srebrne podtalerze z gałązką zieleni ułożoną na klasycznie złożonej serwecie dodały szyku.

Fot. Marek Podolczyński

Przeczytajcie jeszcze co Luiza napisała o naszej współpracy, już po ślubie:
„Pani Magda to osoba z bardzo wysokim poczuciem estetyki, a wspolpraca z nią to czysta przyjemność, bo zachwytom i zadowoleniu nie ma końca. Dużo czasu poświęca na rozmowę z klientem, uważnie słuchając, a następnie starannie wykonując co do szczegółu wszystkie ustalenia dotyczące dekoracji. Pani Magda ma dużo pomysłów, ale nic nie narzuca, proponuje i pokazuje alternatywy, także dla własnych inspiracji które okazaly się zbyt drogie w oryginalnej wersji. Widać gołym okiem dużą wiedzę na temat określonych stylów oraz aktualnych trendów. Dekoracje są bardzo spójne i przemyślane co do detalu (spotkałyśmy się nawet po to, żeby sprawdzić czy sznureczek z zawieszek z prezentów dla gości będzie się dobrze komponował ze stojakami). Samo wykonanie dekoracji 10000000000/10! Wchodząc na salę z pełną dekoracją, ma się wrażenie, że to nie jest już to samo miejsce. Nie było ani jednej rzeczy, nawet najmniejszej, z której moglibyśmy być niezadowoleni. Kwiaty świeże, piękne, wszystko starannie wykonane. I my i goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem ?? Współpraca i kontakt szybki i bezproblemowy. Dziękujemy Pani Magdo ❤️”

Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl