Blush & Nude – wiosenne i romantyczne dekoracje kwiatowe

Zatrzymajcie się na chwilę i spójrzcie na ten piękny pastelowy ślub! Cudowne kwiaty, złote błyszczące dodatki, nuty zieleni – to tylko niektóre z pięknych elementów, które sprawiły, że ślub Ani i Janka był niemalże bajkowy.
Młodzi dali nam dużo swobody przy projektowaniu dekoracji 🙂 A ponieważ od początku złapaliśmy dobre „flow”, mogliśmy pokazać co nam w duszy gra. Postawiliśmy na pastele (choć wspólnie nie mogliśmy się zdecydować – zaproponowaliśmy tyle ciekawych palet kolorów, że wybór był naprawdę trudny 😉 ). Połączenie bieli, nude, pudrowego różu i delikatnej zieleni to był strzał w dziesiątkę. Do ułożenia kompozycji użyliśmy romantycznych peonii, cudownych białych eustom, lewkonii w odcieniu nude, pudrowo-różowych róż, goździków oraz zwiewnej tawułki i kwitnących gałązek.
Bukiet ślubny – lekki, delikatny, romantyczny. Ania była nim zachwycona, zresztą jej radość widać na zdjęciach gołym okiem 🙂
W dekoracji sali postawiliśmy na niskie urokliwe kompozycje kwiatowe w otoczeniu świec oraz złote podtalerze, na których ułożyliśmy serwety oraz gałązki eukaliptusa.
Głównym punktem skupiającym wzrok był natomiast stół młodej pary. Prezentował się wyjątkowo na tle przygotowanej przez nas dekoracji ścianki. Tło w postaci drapowanego materiału ozdobionego zwieszonymi kwiatami w zestawieniu z okrągłym stołem młodej pary wyglądało wprost bajecznie. Stół udekorowaliśmy pięknym cekinowym obrusem w kolorze różowego złota, a na krawędzi ułożyliśmy okazałą kompozycją kwiatową o dość nietypowej, zwieszonej formie. Duża ilość świec na stole i przed nim spełniła swoją rolę, uzyskaliśmy efekt „wow” 🙂
To niezaprzeczalnie jedna z naszych ukochanych realizacji 🙂 Było pięknie!

Przeczytajcie jeszcze, co Ania napisała o naszej współpracy już po ślubie:
„Magda jest prawdziwą czarodziejką, za każdym razem zachwyca przecudownymi dekoracjami i kompozycjami. Jako fotograf miałam szczęście współpracować z Sunflower już wielokrotnie, za każdym razem było wyjątkowo, rzadko kiedy spotykam pracownie, która jest tak wszechstronna i tak bardzo potrafi zrozumieć wizję Młodych, a przy okazji doradzić i zasugerować nieszablonowe rozwiązania w wielu stylach, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Magdę jeszcze przed własnym ślubem, trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś inny przygotowywał dekorację w tym szczególnym dla nas dniu ❤ Warto wspomnieć, że kontakt i komunikacja jest równie bajkowa, ciepła, elastyczna i bezproblemowa!”


Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl