Dekoracje ślubne w stylu boho

Kwiaty i obrączki w pudełku

Kochamy styl boho! Okazuje się, że Wy również :) Coraz więcej naszych par wybiera ten styl na swój ślub. Cieszy nas to ogromnie, praca w tym stylu sprawia nam ogromną radość. Daje możliwość pokazania swojej kreatywności, ale też kunsztu i wyczucia smaku.
Ułożenie bukietu ślubnego, czy kompozycji w stylu bohemian wcale nie jest takie łatwe jak Wam się wydaje… Kwiaty tylko wyglądają jakby były zebrane prosto z łąki i włożone do naczynia. Takie ułożenie nie jest wcale przypadkowe, ale jego reguły są ukryte wśród wielu gatunków roślin i w nieco bardziej dzikiej formie! W profesjonalnej florystyce nie ma przypadków, a każdy element ma swoje miejsce. Uzyskanie takiego naturalnego i lekko frywolnego efektu nie jest takie proste… a praca nad bukietem ślubnym, czy kompozycją zajmuje czasem wiele godzin. Jest to jednak to, co lubimy najbardziej!

Karolina i Wojtek powierzając nam dekorację swojego czerwcowego ślubu, zdecydowali się właśnie na taki luźny i swobodny styl. Praca w takim klimacie to dla nas czysta przyjemność.

Czerwiec to czas cudownych peonii. Nie mogło więc ich zabraknąć w bukiecie ślubnym i pozostałych kompozycjach. Oprócz nich pojawiły się też blado różowe róże, lekkie eustomy, goździki, urocze tawułki, a także liście eukaliptusa i pistacji. Bukiet ślubny ozdobiliśmy dodatkowo długimi wstążkami w pięknym odcieniu cappuccino.

W palecie kolorów przeważała biel oraz zieleń w odcieniu szarości, jak i tym klasycznym zielonym. Akcenty pudrowego i łososiowego różu były kropką nad „i” i świetnie współgrały ze złotymi dodatkami.

Bukiet z kokardą

Pudełko dekoracyjne z mchem

Bukiet ślubny ze wstęgami

Na stołach gości w Klubie Sosnowym pojawiły się kompozycje na wysokich stojakach. Ustawiliśmy je na przemian z niskimi aranżacjami na mosiężnych paterach.
Stół młodej pary odróżniał się od reszty stołów i wyglądał absolutnie wyjątkowo. Zresztą zobaczcie sami:

Stół z kwiatami i dekoracjami

Bukiet z elementami dekoracyjnymi

Drobne elementy dekoracyjne

Kwiaty i litery na stole

Dekoracja ze świec i kwiatu

Przygotowany stół weselny

Wysoki metalowy wazon

Gustowna sala weselna

Bukiet i świeczki na stole

Wysoki wazon z waskim podnóżkiem

Litery na stole weselnym

Niski wazon z bukietem

Wysoki wazon na bukiet

Foto:
Cześć Czołem Pracownia Twórcza
Sunflower Pracownia Florystyczna

Write your comment