Jak pracujemy

Dekoracje ślubów to nasz żywioł :)

Nie oferujemy pakietów, dla każdej pary ustalamy indywidualny projekt, dobrany do gustu i preferencji. Lubimy pracować z kwiatami sezonowymi, kochamy boho, rozwiane kompozycje, styl naturalny i romantyczny.
Mamy głowy pełne pomysłów i nie zawahamy się ich użyć ;)

Macie już wybrany styl dekoracji jaki preferujecie? Piszcie, ślijcie zdjęcia, etc… :)
Jeśli w wybranym przez Was miesiącu nie kwitną Wasze ukochane kwiaty, sprowadzimy je nawet z końca świata ;) Lub też pomożemy w wyborze innych, równie pięknych, które nie nadszarpną za bardzo Waszego budżetu ślubnego (tak, tak… wiemy ile może kosztować ślub ;) )
Jeśli natomiast nie wiecie jak ugryźć temat kwiatów, bo zupełnie go nie czujecie – również nie krępujcie się pisać :) Jesteśmy po to, aby Wam pomagać w tych trudnych wyborach. Z pewnością uda nam się dobrać odpowiedni styl dekoracji, spójny z Waszą stylizacją oraz charakterem miejsc w jakich odbędzie się uroczystość. My także pragniemy, aby Wasz ślub był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju – mamy w tym również swój cel – nasza praca jest dzięki temu ciekawsza :))))
Po wstępnych ustaleniach mailowych, na spotkaniu przy pysznej kawie poznamy Wasze oczekiwania, przedstawimy swoje pomysły, rozwiejemy wszelkie wątpliwości :) Po spotkaniu otrzymacie szczegółową ofertę z zakresem prac i wyceną.
Następnym krokiem jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości około 30% wartości zamówienia. Podpisanie umowy jest równoznaczne z rezerwacją terminu oraz określonych materiałów użytych do aranżacji.
Dbamy o to, aby w dniu ślubu wszystkie detale były dopięte na ostatni guzik. Z tej przyczyny przyjmujemy ograniczoną liczbę zamówień. Sugerujemy więc kontakt z nami z odpowiednim, kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie czekajcie do ostatniej chwili, nasz kalendarz szybko sie zapełnia.
Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Zapraszamy serdecznie :)
Będzie pięknie!

Florystka Warszawa

Call Now Button