Love is in the air

Od pierwszego spotkania z Martą i Maćkiem, czułam że odbieramy na tych samych falach i że to będzie piękny ślub! Marta miała kilka pomysłów na dekoracje, jej priorytetem było dużo zieleni i bordowe peonie. Dopracowaliśmy projekt do ostatniego szczegółu, a efekty przerosły nasze oczekiwania. Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że możemy się z Wami podzielić tą realizacją!

Ślub Marty i Maćka odbył się w altanie Pałacyku Otrębusy. Dekoracja altany była sporym wyzwaniem ze wględu na jej wysokość, a także porywisty wiatr, który towarzyszył nam tego dnia od samego rana. Z materiałów tworzył się żagiel, silny wiatr utrudniał ich montaż. Mieliśmy nie lada wyzwanie, ponieważ chcieliśmy, aby wszystko wyglądało idealnie!
Zielone girlandy zwieszone z góry altany i ciagnące się przez schody stworzyły niesamowity efekt. Szklane wazony ze świecami, lekkie materiały oraz krzesła typu Ghost dodały lekkości całej dekoracji. Do altany młodych prowadził biały dywan.

Tablica powitalna to nie tylko ładny gadżet, to również element pokazujący gościom, że cieszycie się, że są z Wami w tak ważnym dniu.

W dekoracji sali postawiliśmy na taką samą paletę kolorów, jak w altanie. Było więc dużo zieleni, kwiaty w kolorze bieli i bladego różu z mocnym akcentem w postaci bordowych piwonii. Dodatki w kolorze złota dodały szyku i elegancji.
Za stołem młodej pary ustawiliśmy drewnianą konstrukcję, na której zwiesiliśmy udekorowaną kwiatami złotą ramę od obrazu. Sam stół młodej pary był również dość oryginalny. Postawiliśmy tu na asymetryczną dekorację: z jednej strony kompozycja zwieszona ze stołu leżąca bezpośrednio na stole, z drugiej – kwiaty w złotej amforze. Dopełnieniem aranżacji były malutkie ozdobne osłoneczki z tealightami w środku.

Stoły gości zdobiły kompozycje w formie wianków z zieleni i odrobiny kwiatów, w środku których umieściliśmy szklane naczynia ze świecami pływającymi (piękny efekt po zmroku gwarantowany :) ).

Za cudne zdjęcia dziękujemy Ani z Ochy i Achy Photography

Write your comment

Call Now Button