O Nas

Pracownia
Pracownia Florystyczna Sunflower to miejsce twórcze, miejsce w którym nie tylko układamy kwiaty, ale też kreujemy piękną rzeczywistość. Zajmujemy się dekoracją najważniejszych momentów życia – ślubów, komunii, a także eventów, bankietów, imprez firmowych.
Cechuje nas profesjonalizm oraz miłość do tego co piękne.
W branży kwiatowej jesteśmy od 2008 roku – doświadczenie jest naszym atutem!

Nasze projekty
Rozumiemy, jak ważne jest dla Was organizowane przyjęcie. Zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomniany zarówno dla Was, jak i Waszych gości. Przygotujemy projekt oprawy kwiatowej dopasowany do waszych potrzeb i oczekiwań oraz do charakteru miejsca, w którym odbędzie się uroczystość.
Dużą wagę przywiązujemy do jakości i precyzji wykonania aranżacji.
Zatroszczymy się o każdy detal 🙂

Zespół
Pracownia SunFlower skupia artystów i pasjonatów, wkładających w swoją pracę serce i zaangażowanie. Lubimy inspirować, eksperymentować, bawić się kolorami, strukturami, fakturami. Kochamy kwiaty!

Efekty pracy
Nasza Pracownia cieszy się uznaniem na warszawskim rynku. Podejmując z nami współpracę, zyskujecie pewność, że Wasze przyjęcie ozdobią wyjątkowe dekoracje ze świeżych kwiatów, a wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik!
Uśmiech i radość na Waszych twarzach to dla nas największa satysfakcja 🙂

Studio florystyczne Sunflower w Warszawie

Dekoracje ślubów to nasz żywioł 🙂

Nie oferujemy pakietów, dla każdej pary ustalamy indywidualny projekt, dobrany do gustu i preferencji. Lubimy pracować z kwiatami sezonowymi, kochamy boho, rozwiane kompozycje, styl naturalny i romantyczny.
Mamy głowy pełne pomysłów i nie zawahamy się ich użyć 😉

Macie już wybrany styl dekoracji jaki preferujecie? Piszcie, ślijcie zdjęcia, etc… 🙂
Jeśli w wybranym przez Was miesiącu nie kwitną Wasze ukochane kwiaty, sprowadzimy je nawet z końca świata 😉 Lub też pomożemy w wyborze innych, równie pięknych, które nie nadszarpną za bardzo Waszego budżetu ślubnego (tak, tak… wiemy ile może kosztować ślub 😉 )
Jeśli natomiast nie wiecie jak ugryźć temat kwiatów, bo zupełnie go nie czujecie – również nie krępujcie się pisać 🙂 Jesteśmy po to, aby Wam pomagać w tych trudnych wyborach. Z pewnością uda nam się dobrać odpowiedni styl dekoracji, spójny z Waszą stylizacją oraz charakterem miejsc w jakich odbędzie się uroczystość. My także pragniemy, aby Wasz ślub był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju – mamy w tym również swój cel – nasza praca jest dzięki temu ciekawsza :))))
Po wstępnych ustaleniach mailowych, na spotkaniu przy pysznej kawie poznamy Wasze oczekiwania, przedstawimy swoje pomysły, rozwiejemy wszelkie wątpliwości 🙂 Po spotkaniu otrzymacie szczegółową ofertę z zakresem prac i wyceną.
Następnym krokiem jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości około 30% wartości zamówienia. Podpisanie umowy jest równoznaczne z rezerwacją terminu oraz określonych materiałów użytych do aranżacji.
Dbamy o to, aby w dniu ślubu wszystkie detale były dopięte na ostatni guzik. Z tej przyczyny przyjmujemy ograniczoną liczbę zamówień. Sugerujemy więc kontakt z nami z odpowiednim, kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie czekajcie do ostatniej chwili, nasz kalendarz szybko sie zapełnia.
Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Zapraszamy serdecznie 🙂
Będzie pięknie!

Florystka Warszawa

Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl