Pastele z mocnym akcentem burgundu w Villa Julianna

Paleta kolorów tego ślubu była absolutnie cudowna! Połączenie bieli, brudnego różu z akcentami burgundu i zgaszonego fioletu z dodatkiem odrobiny butelkowej zieleni – petarda! Aby osiągnąć taki romantyczny, a zarazem elegancki efekt dobraliśmy dużą ilość okrągłych kwiatów o różnej strukturze. W kompozycjach pojawiły się duże pompony cudownych dalii w kolorze burgundu, zwiewne eustomy, romantyczne róże, pachnące goździki oraz poduszeczki hortensji polskich odmiany Limelight. Dociekliwi dopatrzą się również ciekawych kwiatów driakwi. Nie zabrakło również zieleni w postaci eukaliptusa oraz ruskusu.

Wzrok przyciągał w szczególności stół młodej pary. Nakryliśmy go pięknym cekinowym obrusem w kolorze różowego złota. Na krawędzi ułożyliśmy okazałą kompozycję kwiatową w formie girlandy. Nad kompozycją górowały cienkie świece w kolorze jasnej szarości. Połączenie szarych świec i złotych świeczników, choć nietypowe, prezentuje się bardzo stylowo. Kropkę nad „i” stanowiły białe drewniane lampiony ustawione asymetrycznie przed stołem.

Na stołach gości znalazły się niskie kompozycje kwiatowe w złotych paterach i amforach. Kwiaty, świece w ozdobnych osłonkach, złote podtalerze, serwety z zielonymi gałązkami i wstążeczkami oraz piękna zastawa gwarantują efekt „wow” po wejściu na salę :)

Oranżeria w Villa Julianna wyglądała tego pięknego sierpniowego dnia wprost bajecznie :)

Za zdjęcia dziękujemy Ochy i Achy Photography :)

Write your comment

Call Now Button