Polsko – francuska miłość, czyli dekoracje kwiatowe na ślub Kasi i Valerian

Dekoracje kwiatowe - Giemzów

Byliśmy ogromnie podekscytowani, projektując dekoracje kwiatowe na ich ślub i wesele. Dwór Giemzów w Łodzi – cudowne, magiczne miejsce z pięknym zielonym ogrodem oraz stawem, nad którym umiejscowiono dużą altanę… Właśnie taką scenerię mieliśmy do zaaranżowania.

Zadanie nie było proste, ponieważ do ślubu pozostało mało czasu, Kasia była dość mocno niezdecydowaną Panną Młodą (stres przedślubny z pewnością dawał się już mocno we znaki). Na szczęście dzięki pomocy konsultantki Kasi Fastyn z Agencji ślubnej Your Perfect Wedding, udało się wspólnie wypracować piękny projekt dekoracji.

Na domiar złego, prawie przez cały tydzień poprzedzający ślub, padał deszcz. Nie wróżyło to dobrze zaplanowanemu ślubowi w plenerze. Na szczęście w dzień ślubu wyszło słońce! I udało się, ślub odbył się w pięknej altanie nad stawem. Altankę udekorowaliśmy girlandą z zieleni i kwiatów oraz ogromnymi kompozycjami ustawionymi na białych postumentach. Dla gości rozstawiliśmy białe krzesła, na których zawiesiliśmy rożki z płatkami róż do obsypania młodej pary po ceremonii. W alejce prowadzącej do altanki rozłożyliśmy biały dywan, a po jego bokach rozsypaliśmy mnóstwo płatków w kolorach przewodnich.

A jeśli chodzi o paletę kolorystyczną ślubu – była dość niestandardowa, nietypowa. Ale to właśnie dzięki takim szczegółom wyróżniającym ślub spośród innych, goście zapamiętają ślub lepiej. Dlatego naszym parom radzimy, aby paleta ich ślubu była wyjątkowa, dopasowana do ich gustu i upodobań. Warto poświęcić trochę więcej czasu na dobranie odpowiednich kolorów, które pasują zarówno do Was, jak i do miejsca, w którym odbędzie się ślub i wesele.

Tak więc w palecie Kasi i Valerian, oprócz pięknych klasycznych pasteli, znalazły się również akcenty fuksji, amarantu i bakłażana. Powstało bardzo ciekawe, efektowne zestawienie kolorów.

Altana i krzesła w plenerze

Wielokolorowy bukiet w wysokim wazonie

Pojemniczek na kwiaty

Krzesła w plenerze

Przyjęcie weselne odbyło się w klimatycznym wnętrzu Dworu Giemzów. Wybrana kolorystyka pięknie wpisała się w klimat obiektu. Stół młodej pary udekorowaliśmy efektowną kompozycją z gęsto ułożonych kwiatów w formie girlandy. Znalazły się w niej piękne róże, delikatne eustomy, bakłażanowe cantedeskie, goździki oraz nasze ukochane hortensje. Kropkę nad „i” stanowiły eleganckie białe orchidee Phalaenopsis lekko zwieszone z girlandy.

Rozległy bukiet i elegancka sala

Duży stroik na stół

Konsolę, znajdującą się za stołem młodej pary, ozdobiliśmy kompozycją na szklanym wazonie. Wokół niej ustawiliśmy świece pływające w szklanych tubach różnej wielkości. Taki zestaw świec ustawiliśmy również na stole młodej pary.

Bukiecik i szklany wazon

Stoły gości zdobiły kompozycje kwiatowe w wysokich szklanych wazonach.

Wysoki szklany wazon na bukiet

Kolorowe kwiaty w szklanym wazonie

Stół i przezroczyste krzesła

Kwiaty z rozległego bukietu w zbliżeniu

Ozdobna karta przy bukiecie

Wazon z kwiatami przy lustrze

Kwiaty w wysokim bukiecie

Srebne balony w kształcie gwiazdek

Zbliżenie na kwiaty z wysokiego bukietu

Wysoki bukiet na tle Sali weselnej

Bukiet w lustrze

Długi bukiet w zbliżeniu

Kwiaty w szklanym wazonie

Rozległy różowy bukiet wśród zastawy

Drobne słodkości

Słodkie przekąski

Różowe słodkości

Propozycja podania słodkości

Aranżacja wystawienia słodkości

organizacja i koordynacja ślubu – Agencja Ślubna Your Perfect Wedding
fot. Adam Niewiadomski

Write your comment