Ślub i wesele w stylu 'Romantic Chic’

Sezon 2020 był trudny zarówno dla par młodych, jak i dla nas usługodawców. Covid zamieszał. Utrudnił przygotowania do ślubu wielu parom, a branża ślubna stanęła przed wielkim wyzwaniem. Ciągła niewiadoma, zakazy, ich znoszenie, ciągły kołowrotek wymagały od nas dużej elastyczności.
Ze względu na to, że wesela stały pod znakiem zapytania, młodzi decydowali się często na współpracę dosłownie w ostatnim momencie. Tak było właśnie w przypadku Kasi i Konrada. Rozmowy rozpoczęliśmy w czerwcu a ślub odbył się w lipcu! Nie było więc łatwo, ale daliśmy radę! I powiem Wam szczerze, że efekt przeszedł nawet nasze oczekiwania 😉 Ślub i wesele odbyło się w Dworze Afrodyta w Radziejowicach (miejscu, które wprost uwielbiamy!). Było pięknie, romantycznie, z klasą… I nawet konieczność przeniesienia ceremonii do wnętrza Dworu, ze względu na pogodę, nie popsuła nam szyków.

Kasia wymarzyła sobie pastele kwiaty. Połączenie bieli, nude, beżu i brzoskwini z odrobiną delikatnej zieleni to był strzał w dziesiątkę. Do ułożenia kompozycji użyliśmy romantycznych peonii, delikatnych eustom, lwiej paszczy, pudrowo-różowych róż, goździków oraz zwiewnej tawułki i floksów. Całość dopełnił eukaliptus – pozostający ciagle w sferze zachwytów większości panien młodych.
Bukiet ślubny – klasyczny okrągły, delikatny, romantyczny.

Niestety w dniu ślubu pogoda nie dopisała i zmuszeni byliśmy przenieść ceremonię do holu. Ale i ta sceneria była idealana do zaplanowanej przez nas dekoracji. Śmiem twierdzić, że tym razem plan B okazał się strzalem w dziesiątkę! Lekkie zwiewne materiały nadały lekkości przygotowanej przez nas bramie ślubnej, co w połączeniu z okazałą kwiatową girlandą prezentowało się wprost bajecznie. Dekorację dopełniły złote krzesła Chiavari z dekoracją z materiałów i kwiatów.

W dekoracji sali postawiliśmy na niskie urokliwe kompozycje kwiatowe w otoczeniu świec oraz złote podtalerze, na których ułożyliśmy płasko złożone serwety i winietki.
Głównym punktem skupiającym wzrok był natomiast stół młodej pary. Prezentował się iście królewsko na tle przygotowanej przez nas dekoracji ścianki. Tło w postaci drapowanego materiału ozdobionego zwieszonymi kwiatami wyglądało wprost bajecznie. Stół udekorowaliśmy pięknym cekinowym obrusem w kolorze szampana, a na krawędzi ułożyliśmy okazałą kompozycją kwiatową o dość nietypowej formie rogala. Duża ilość świec na stole i przed nim spełniła swoją rolę, uzyskaliśmy efekt „wow” 🙂

To niezaprzeczalnie jedna z naszych ukochanych realizacji 🙂 Było pięknie!

Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl