Ślub plenerowy z motywem peonii

Rożowe kwiaty z cyfrą jeden

Mieliśmy dużo przyjemności przygotowując dekoracje na ten cudowny plenerowy ślub Oli i Bartka w Dworze Many. Prace utrudniał nam upał, ale wszystko udało się pięknie! To już chyba nie przypadek, że na naszych ślubach plenerowych zawsze świeci słońce.
Ślub Oli i Bartka odbył się w klimatycznym otoczeniu zieleni i stawów. Altankę w stylu boho ozdobiliśmy gałązkami wierzby, między którymi poprzeplatane były peonie, róże, eustomy, goździki, bluszcz oraz szarłat. Delikatna pudrowo – różowa kolorystyka z akcentami zieleni, bieli i mocniejszego różu, pięknie współgrała z bielą altanki. Alejkę między krzesłami przygotowanymi dla gości wysypaliśmy płatkami róż, a na krzesłach powiesiliśmy rożki z płatkami róż, którymi goście obsypali młodych po ceremonii.

Pergola i krzesła

Ozdobiona pergola

Dekoracja pergoli drewnianej

W dekoracjach pojawiły się wymarzone przez Olę peonie. Przygotowaliśmy dla niej piękny bukiet ślubny z białych i różowych peonii z dodatkiem białej eustomy. Pędy jaśminu oraz szare listki eukaliptusa nadały bukietowi odrobinę lekkości i romantyzmu.
Dla panów przygotowaliśmy butonierki z nierozwiniętych peonii i drobnych dodatków, a dla druhen bransoletki z tych samych kwiatów.

Panna młoda i czerwono biały bukiet

Przyjęcie weselne odbyło się we wnętrzu Dworu Many. Wybrana przez parę kolorystyka pięknie komponowała się z charakterem sali. Stół młodej pary zdobiła romantyczna kompozycja z peoniami w roli głównej oraz lekko zwieszonymi pędami bluszczu i eukaliptusa. Za stołem ustawiliśmy białe postumenty z dużymi kompozycjami, przyciągającymi wzrok wchodzących do sali.

Różowa dekoracja stołu

Rożowy bukiet z cyfrą jeden

Rożowe kwiaty w wysokim wazonie

Stoły gości zdobiły niskie kompozycje w szklanych naczyniach owiniętych jutowym sznurkiem. Piękna poligrafia dopełniała oprawę kwiatową.

Serwetka z kartką

Różowy wystrój sali

Bukiet z liczbą dwa

Klatki dla ptaków, w których umieściliśmy kwiaty i świece, stanowiły ciekawy element dekoracji tarasu.

Klatka z kwiatami

Klatki z kwiatami i świeczkami

Fot. Robert Przepiórka

Referencje młodej pary:
Najlepsze, najpiękniejsze kwiaty pod słońcem. Magda słucha i notuje oczekiwania a potem zamienia je w bajkowe kompozycje. Pełny profesjonalizm. Dziękujemy :*****

Write your comment