Ślub w stylu Glamour

Z pewnością już zauważyliście, że kochamy tworzyć dekoracje kwiatowe w zróżnicowanej kolorystyce (im ciekawsza paleta kolorów tym lepiej!). Jednak z naszych obserwacji wynika, że w ostatnich sezonach to biel jest absolutnym hitem na ślubach.

Ewa i Michał wybrali dekoracje kwiatowe w stylu Glamour w klasycznej bieli z odrobiną zieleni. Charakterystyczną cechą stylu Glamour jest duża obfitość kwiatów ułożonych w dość zwarte i równe kompozycje. Dodatki w kolorze szarości i srebra dopełniały całą stylizację i pięknie współgrały z bielą i szarością Dworu Afrodyta, w którym odbyło się wesele.

Do ułożenia kompozycji wykorzystaliśmy ogromne ilości hortensji, peonii, róż, eustom oraz goździków. Kwiaty ustawiliśmy na wysokich srebrnych świecznikach. Znalazły się one ponad głowami gości, dzięki czemu nie przeszkadzały w rozmowach.

Stół młodej pary wyróżniał się na tle pozostałych nie tylko formą ale też rodzajem dekoracji. Na jego krawędzi ułożyliśmy girlandę kwiatową w otoczeniu dużej ilości świec. Ze stołu zwiesiliśmy duże ilości spiętrzonego tiulu w szarym kolorze. Efekt „wow” uzyskaliśmy umieszczając za stołem piękną ściankę z ogromnej ilości białych kwiatów.

foto: Piękne Kadry oraz Bartek Bucholc Fotogrfia

Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl