Śub w stylu boho

Boho to hit ostatnich sezonów. Osiadł na dobre w dekoracjach ślubnych, nasze Panny Młode go pokochały, a my jesteśmy tym zachwyceni!!! Styl bohemian jest kwintesencją luzu i swobody. Możemy tu sobie pozwolić na artystyczny nieład, który odpowiednio dopracowany stworzy niepowtarzalny styl.

Taki właśnie lekki charakter stylizacji wybrali dla siebie Ewelina i Dominik. Swój ślub i przyjęcie weselne zaplanowali w Jaworowym Dworze. Zaraz za dworem stoi przecudny rozłożysty dąb, pod którym Młodzi przewidzieli ceremonię. Postanowiliśmy wykorzystać walory tego starego dębu i uczynić go głównym punktem dekoracji. Ustaliliśmy zarys dekoracji, a Młodzi zdali się na nas przy wyborze kwiatów i dodatków. Takie zadania lubimy najbardziej 🙂 Swoboda i możliwość wykorzystania naszej kreatywności daje dużo frajdy, ale mamy też poczucie, że właśnie wtedy powstają najpiękniejsze bukiety ślubne i kompozycje 🙂
Ślub miał miejsce w sierpniu, dlatego w kompozycjach ne mogło zabraknąć dalii – to królowa późnego lata i jesieni. Towarzyszyły jej cynie, eustomy, lwie paszcz, róże oraz eukaliptus. Głównym elementem dekoracji były jednak trawy pampasowe.

Delikatny materiał w beżowym kolorze zawieszony na konarach dębu zrobił cudowny lekki efekt.

Fot. Magdalena Kimak Weddings

Comments are closed.

Projekt i realizacja strony: riacs.pl