Przejdź do treści

elegancja naturalność lekkość

Cześć

Mam na imię Magda i jestem założycielką Pracowni Sunflower. Stoję na czele zespołu florystów  i pasjonatów, wkładających w swoją pracę serce i zaangażowanie.

Kwiaty fascynowały mnie od dziecka. Miłość do roślin i całej natury zaszczepił we mnie dziadek. Wspólne wyprawy na łąkę i pielęgnacja ogrodu to moje ulubione wspomnienia z dzieciństwa.

Zawodowo z florystyką mam do czynienia od 2007r. kiedy to ukończyłam szkołę florystyczną i otworzyłam swoją pracownię.

Uwielbiam tworzyć bujne, inspirowane dzikim ogrodem kompozycje. Lubię pracę z różnymi formami, strukturami i fakturami.

Jestem osobą wysoko wrażliwą, co sprawia, że uwielbiam słuchać, odkrywać, kreować. Daje mi to swobodę wydobywania najdrobniejszych szczegółów oraz realizacji pragnień moich klientów.

Prywatnie mama cudownej 9-latki, miłośniczka włoskiej kuchni i książek Harlana Cobena.

Wierzę w moc natury.

Opinia klientki

Magda jest prawdziwą czarodziejką, za każdym razem zachwyca przecudownymi dekoracjami i kompozycjami. Jako fotograf miałam szczęście współpracować z Sunflower już wielokrotnie, za każdym razem było wyjątkowo, rzadko kiedy spotykam pracownie, która jest tak wszechstronna i tak bardzo potrafi zrozumieć wizję Młodych, a przy okazji doradzić i zasugerować nieszablonowe rozwiązania w wielu stylach, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Magdę jeszcze przed własnym ślubem, trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś inny przygotowywał dekorację w tym szczególnym dla nas dniu Warto wspomnieć, że kontakt i komunikacja jest równie bajkowa, ciepła, elastyczna i bezproblemowa!

Ania
Napisz lub zadzwoń!

SUNFLOWER
Pracownia Florystyczna
ul. Polna 4c Nowa Wieś
05-806 Komorów

Sunflower©Copyright 2024. All rights reserved.